На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Створено: Вівторок, 21 квітня 2015, 18:12
Перегляди: 1092
Поділитися

PB169002

Нещодавно в місті  Володимир-Волинському  юні боксери 2001-2004р.н. змагались у  Всеукраїнському  турнірі, присвяченому пам’яті бійців, які загинули на сході України під час антитерористичної операції.  У заході брали участь  понад  170 учасників  з  9 міст України. Шестеро вихованців  ДЮСШ  № 3 ФСТ «Україна» виборювали свою перемогу.

Після результативно проведених поєдинків четверо наших спортсменів повернулися з нагородами. Вдалий виступ показав  Киця Віталій, який виборов І місце, Шахраюк  Василь та Карпяк  Станіслав  – ІІ місце, Гаврилюк  Максим – ІІІ місце. Усі призери і чемпіони  нагороджені медалями та грамотами.