Про місто НОВИНИ МІСТА Вдалі виступи спортсменів ДЮСШ управління освіти

Вдалі виступи спортсменів ДЮСШ управління освіти

Створено: Четвер, 16 квітня 2015, 11:35

87849-gandbol-zhenschiny-chempionat-evropy-do-19-let-triumf-sbornoj-danii copy copy

У  кінці  березня  у  Луцьку  проходив  фінал   Чемпіонату   України з  гандболу  на  приз  клубу  «Стрімкий  м’яч»   серед  юнаків  2002 р.н. Перемогу  виборювали  шість   найсильніших  областей  України:  Київська  область, Полтавська,  Запоріжська, дві команди з Одеської  області  і  Волинська.

Всі  ігри  були  дуже  напружені  і  відповідальні.  Волинські  спортсмени  доклали  максимум  вмінь, старань, зусиль  і  в  результаті  заслужене  ПЕРШЕ  місце. До  перемоги  своїх  вихованців  готували  і  Нововолинські  тренери-викладачі А.Корнієвський та В. Хомюк.

Спєшилов Нікіта, Рожкевич Владислав, Бойко Микола -  вихованці  Нововолинської  ДЮСШ,  грали  в  складі  збірної  команди Волинської  області.

На  початку  квітня  у  м.  Горохові  юні  гандболісти  брали  участь  у ХІІІ  Спортивних  іграх  школярів  Волині. Шість  команд  Волині  змагались  за   командну  першість. Команда  Нововолинської ДЮСШ  управління  освіти  виступила  вдало  і  посіла  ПЕРШУ  сходинку  п’єдесталу.

Вітаємо  юних  гандболістів  та  їх  тренерів.

БАСКЕТБОЛ

У  переддень  Великодня,  8-9  квітня,  юні  баскетболістки  2002  р.н.  змагались  у  м.  Рівному  у  фіналі  Всеукраїнсько-юнацької   баскетбольної  ліги   13-го  сезону  2014-2015рр. Нашими  суперницями  були  команди  з  Рівного,  Дніпропетровська  та  Бердянська.

Протягом  року Нововолинські  спортсменки  наполегливо  вдосконалювали  техніко-тактичну  підготовку, підвищували спортивну  майстерність,  брали  участь  у  багатьох  змаганнях . З  ними  працювали  тренери-викладачі : Р.Спєшилова, Н.Кальчик, Г.Макарчук. Праця  була  недаремною  і  в  результаті  -  ДРУГЕ  командне  міісце. Вихованці  отримали  кубок,  медалі  та  грамоти.

Вітаємо  юних  баскетболісток  та їх  наставників.

Галина  Мартинова, заступник  директора  ДЮСШ  з

Навчально-тренувальної  роботи