На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Про місто НОВИНИ МІСТА Шахтарі продовжують відстоювати свої вимоги

president1    kabmin1    verhovna-rada1

Шахтарі продовжують відстоювати свої вимоги

Створено: Понеділок, 05 січня 2015, 09:58
Перегляди: 856
Поділитися

1 copy copy copy

Учора, 4 січня, на майдані Незалежності  відбувся велелюдний мітинг  за участю представників всіх гірничих колективів міста, небайдужих його жителів, керівників міської ради та шахтарських профспілок.  Він розпочався виконанням національного гімну. Хвилиною мовчання  вшанували  память загиблих  Героїв.

Гірники і надалі залишають  вимоги про завершення будівництва шахти №10, продовження роботи діючих вугільних підприємств у 2015 році. Варто зазначити, що попередні  протестні акції  шахтарів принесли певний результат:  всім гірникам ДП «Волиньвугілля» виплачено  50 відсотків зарплати за листопад, шахтобудівельникам «десятої» погасили повіністю листопад, пішли проплати за грудень.Однак, це не зупинило протестуючих.  

Міський голова Віктор Сапожніков зазначив, що ідея про закриття шахт виникла не у Нововолинську чи в області, а на державному рівні,  у Києві. Тому  саме туди потрібно звертатись, щоб вирішити назрілі проблеми. Керівник міста зазначив, що підтримує вимоги шахтарів, але не  є прихильником перекриття доріг.

          Із трибуни прозвучала  інформація  про те, що 12 січня у Київ для вирішення шахтарських питань відбуде  голова ОДА Володимир Гунчик.  

          На мітингу було оголошено список ініціативної групи шахтарів у складі 33 представників. Головою координаційної ради  одноголосно обрано гірничого майстра шахти «Бужанська» Богдана Макарчука. Він заявив, що акції протесту будуть продовжуватись доти, поки нововолинських гірників не почують. Вони включатимуть перекриття автошляхів державного значення, а 12 січня блокуватиметься  Ягодинська митниця.

     Цього дня було зібрано більше півтори тисячі підписів нововолинців на підтримку вимог шахтарів у рамках розпочатої акції «Місту – жити!» Разом з тим мешканці міста пожертвували цього недільного дня 5500 гривень для потреб військовослужбовців на сході України.

Анонс

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

img-accessable-drugs-logo-1

petition

pet2

1595

 5b2282ac5dfc6366790058

vlada

5 1

volynrada

3456789

calculation

12 copy copy copy copy

DV-001

tmg

240233 copy

X7-Energoefektyvnist-001

Grom-Dumka-0011

від 

kordonynet