Про місто НОВИНИ МІСТА ДОРОГІ НОВОВОЛИНЦІ ТА МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА ЖОВТНЕВОГО!

ДОРОГІ НОВОВОЛИНЦІ ТА МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА ЖОВТНЕВОГО!

Створено: Середа, 31 грудня 2014, 12:39

Добігає до завершення 2014-й рік. По-різному ми проводжаємо його в історію. Він був досить непростим як для України, так і для нашого міста - роком складних випробувань,  тривог і надій, розчарувань та перемог.

Біль тяжких втрат обпікає наші душі за  полеглими українцями, нашими земляками, котрі виборювали незалежність України. Молимося за тих, хто й нині у зоні бойових дій мужньо захищає кордони рідної держави. Ми - українці. І сила наша – в єдності. Пам’ятаймо про це. Рік, який минає, підтвердив найвищі цінності українського народу. А нововолинці вкотре продемонстрували свою патріотичну позицію. Разом з тим ми долали труднощі суспільного буття та плідно працювали, примножуючи здобутки рідного міста.

Нововолинці успішно закінчують рік, що минає, у сфері економічного й соціального розвитку. За січень-жовтень 2014 р. реалізовано промислової продукції на 1716,7 млн. грн., що становить 16,9% до всієї реалізованої продукції в області. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 32 239 грн.,  що у 3,3 рази перевищує середній показник по області.  Спочатку інвестування станом на 1 жовтня 2014 року в місто надійшло 93 954,7 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій. По їх обсягах на 1 жителя (1620 дол. США) місто посідає перше місце в області. За 9 місяців середньомісячна заробітна плата становила 3469 грн., що на 31,1% більше за середньомісячну заробітну плату по області.

Попереду  у нас чимало завдань, серед яких - зберегти вугільну галузь волинського краю. Не втрачаймо оптимізму. Я  щиро зичу, аби у Новому 2015 році  життя змінилося на краще. Лише разом ми зможемо реалізувати ті виклики, що ставить перед нами життя. Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил.  Хай множиться сімейним щастям,  гараздами та  достатком кожна оселя.

Дорогі мої земляки! Нехай чарівність новорічної ночі, таїнства коляди  дарують Вам натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань. А Різдвяна зоря об’єднає вірою в щасливе майбутнє України, благословляючи наші помисли і діла. Хай буде мир  на рідній землі, благополуччя в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині!

Віктор Сапожніков, міський голова.