На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Інші сфери міста МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ НМЦЗ інформує Державній службі зайнятості - 25 років

Державній службі зайнятості - 25 років

Створено: Вівторок, 22 грудня 2015, 10:31
Перегляди: 807
Поділитися

IMG 3009

Нинішній рік для Державної служби зайнятості ювілейний – їй виповнюється 25 років. Багато відбулося змінювалось протягом цих років, але суть роботи службиє незмінноюце допомагати людям знайти роботу.

 

         За період діяльності Нововолинського міського центру зайнятості її послугами скористалися тисячінезайнятих громадян, сотні роботодавців знайшли працівників за допомогою служби. Сприяння в працевлаштуванні безробітних, здійснення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, розвиток підприємницької ініціативи – це далеко не всі послуги, які надаються службою зайнятості населенню та роботодавцям.

Пріоритетними напрямками роботи Нововолинського міського центру зайнятості є співпраця з основними партнерами служби зайнятості- роботодавцями: це підбір персоналу, навчання безробітних на замовлення працедавців, компенсація роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих на новостворені робочі місця безробітних громадян, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, організація профорієнтаційних заходів для зайнятого та незайнятого населення, у тому числі для учнівської та студентської молоді.

IMG 3008

Сучасна служба зайнятості має єдиний загальноукраїнський банк даних про підприємства, організації, установи, інформацію про вільні робочі місця, про шукачів роботи з зазначенням їх професійно-кваліфікаційного складу, 11 центрів професійно–технічної освіти Державної служби зайнятості, на базі яких здійснюється професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації безробітних громадян.

З нагоди відзначення 25 річниці створення Державної служби зайнятості в Нововолинському міському центрі зайнятості 21 грудня 2015 року відбулися урочисті збори колективу центру за участі заступника міського голови Олександра Громика. За дорученням міського голови Віктора Сапожнікова він привітав працівників центру зі святом та подякував за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання професійних обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості  та соціального захисту населення від безробіття.

Колектив Нововолинського міського центру зайнятості, в свою чергу, висловлює вдячність за плідну багаторічну співпрацю органам місцевої влади, роботодавцям та соціальним партнерам.