На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

> Управління соціального захисту населення ТЕРЦЕНТР

Міжнародний день людей похилого віку

 

   1 жовтня 2018 року в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, але є і приводом до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Детальніше...

Інформаційно-роз'яснювальні роботи з дотримання правил пожежної безпеки для підопічних територіального центру

                 

26 вересня 2018 року працівниками територіального центру соціального обслуговування (НСП) та працівниками Нововолинського МВ було проведено інформаційно - роз’яснювальні роботи для громадян похилого віку з дотримання правил пожежної безпеки. Також було проведено інструктаж, щодо правильних дій у разі виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. Громадянам вручили інформаційні матеріали про заходи пожежної безпеки.

Детальніше...

Участь працівників терцентру у привітанні ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

   Працівники територіального центру соціального обслуговування (НСП) відвідали та привітали ветеранів Другої світової війни, яким було вручено подарунки у вигляді солодощів та квітів закуплених за кошти, отримані від Пп Лісовського О.А. У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання проведено святковий концерт,приурочений до 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю гурту «Надвечір’я» . Працівниками відділення соціальної допомоги вдома було проведено прибирання Символічної могили та пам’ятного знаку «Світлій пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.»

Не забуті до Великодня!

 

Голова фракції ВО «Батьківщина», першийзаступник міського голови, секретар міської ради Андрій Миронович Сторонський та члени партії: заступник міського голови Володимир Дмитрович Рожелюк та депутат міської ради Галина Михайлівна Панафідіна напередодні Великодніх свят привітали мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (НСП) виконавчого комітету Нововолинської міської ради та вручили паски і подарункові набори.

 

 

IMG 1194