На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

> Управління праці та соціального захисту населення ТЕРЦЕНТР

Не забуті до Великодня!

 

Голова фракції ВО «Батьківщина», першийзаступник міського голови, секретар міської ради Андрій Миронович Сторонський та члени партії: заступник міського голови Володимир Дмитрович Рожелюк та депутат міської ради Галина Михайлівна Панафідіна напередодні Великодніх свят привітали мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування (НСП) виконавчого комітету Нововолинської міської ради та вручили паски і подарункові набори.

 

 

IMG 1194

Пункт прокату засобів реабілітації

У територіальному центрі соціального обслуговування (НСП) виконавчого комітету Нововолинської міської ради діє пункт прокату засобів реабілітації для одиноких непрацездатних громадян, що не мають групи інвалідності та за станом здоров’я потребують певних засобів реабілітації. За 2017 рік було обслужено 18 осіб, яким було надано інвалідні візки та ходунці для користування.

Відзначення Міжнародного Дня інваліда

 

       3 грудня  2017 року в Україні відзначають Міжнародний день інваліда.  Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

Детальніше...

Привітання підопічних терцентру з Великодними святами

Детальніше...