> Управління соціального захисту населення УСЗН інформує ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ

ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ ГОТІВКОЮ

Створено: Середа, 13 березня 2019, 16:31

Починаючи з 12 березня 2019 року, почали виплачувати субсидію на житлово-комунальні послуги готівкою через мережу державного банку «Ощадбанк» через систему платежів «Швидка копійка» для одержувачів субсидій, які не є пенсіонерами.

Особам, які одержують пенсії, субсидія виплачується шляхом перерахування органами Пенсійного фонду коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через АТ «Укрпошту».

Зекономлені завдяки ефективному споживанню ресурсів гроші відтепер залишатимуться у споживачів.

Разом з тим громадяни, яким субсидія надається у грошовій формі, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги. Поняття «обов’язковий платіж» відміняється.

УСЗН виконавчого комітету Нововолинської міської ради