На сайті один гість та відсутні користувачі

> Управління соціального захисту населення УСЗН інформує Для учасників АТО

Для учасників АТО

Створено: Вівторок, 29 січня 2019, 15:04
Перегляди: 38
Поділитися

Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів (далі – Навчальний центр) є професійно-технічним навчальним закладом, заснований на загальнодержавній власності і належить до сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України, який відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 пропонує у 2019 році надавати послуги із професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, а саме професійне навчання з наступних професій: «Водій автотранспортних засобів (категорій «В, С, СЕ, Д»)» шляхом, первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням їх навичок, умінь та побажань. За результатами успішного завершення повного курсу навчання учасники антитерористичної операції отримають документи державного зразка.

Вартість навчання за вищезазначеними професіями наведено в таблиці 1.

з/п

Код за

ДК

України

Назва професії

Термін навчання в тижнях

Вартість навчання*, грн.

1

8322.2

Водії транспортних засобів категорії «В»

10 (2,5 місяці)

5670

2

8322.2

Водії транспортних засобів категорії «С»

15

(3,5 місяців)

6350

3

8322.2

Водії транспортних засобів категорії «СЕ»

6,5

(1,5 місяців)

2910

4

8322.2

Водії транспортних засобів категорії «Д»

10

(2,5 місяці)

4220

*вартість навчання водіїв транспортних засобів наведена з урахуванням витрат на паливо-мастильні матеріали та може корегуватись залежно цінової політики на ПММ

Крім того, Навчальний центр має можливість проводити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації машиністів дорожньо-будівельних машин, а саме: машиніст автогрейдера, машиніст екскаватора, машиніст котка самохідного з рівними вальцями, машиніст укладача асфальтобетону, машиніст бульдозера, машиніст змішувача асфальтобетону пересувного. А також проводить професійно-технічне навчання за професією тракторист, електрогазозварник та підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів категорій «А,А1», «В», «С, С1», «СЕ», «Д, Д1».

Пакет документів, що підтверджують спроможність даного Навчального центру щодо надання вказаних освітніх послуг розміщено на офіційному веб-сайті http://www.n-centr.com.ua.

Даний Навчальний центр знаходиться за адресою: м.Біла церква, вул.Київська, 113 (Київська, 35).

       За більш детальною інформацією звертатися в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: м.Нововолинськ, б-р Шевченка, 7, каб. 319, тел. 31496.